Koszyk

Pracownik w Dziale serwisu

Miejsce pracy: Warszawa Zachód

Twój zakres obowiązków

  • Naprawy agregatów pompowych
  • Naprawy układów zasilania, automatyki zabezpieczeń i sterowania agregatów pompowych
  • Przeglądy układów zasilająco-sterujących oraz/i agregatów pompowych zainstalowanych na obiektach
  • Raportowanie wykonanych czynności i ewidencja godzin pracy
  • Prowadzenie samochodu serwisowego w ramach wyjazdów służbowych
  • Organizacja pracy i sumienność

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (preferowane profile: elektromechanika / elektrotechnika / mechatronika lub automatyka).
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektromechaniki i mechaniki.
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Mile widziane

  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów elektrycznych.
  • Uprawnienia SEP do 1kV.
  • Znajomość pomp odśrodkowych.
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego.
  • Doświadczenie w kierowaniu zespołem (dla kandydatów z kompetencjami kierowniczymi rozważymy stanowisko brygadzisty).

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie, dbającej o pracowników.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Bogaty pakiet benefitów i świadczeń socjalnych.
  • Prywatną służbę zdrowia i ubezpieczenie na życie.
  • Szkolenia.
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (cały etat).

Benefity:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Bony świąteczne.
  • Dofinansowanie do wypoczynku.
  • Bezpłatna nauka języka angielskiego.
  • Program rekomendacji pracowników.

Zastrzegamy prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kadry@ksb.pl